O holkách

Mgr. Jana Hubáčková

fyzioterapeutka

lekce: Fyziopilates, Fit v těhotenství

Od malička mě provází sport, zejména tanec, který mě nakonec přivedl ke studiu fyzioterapie, kde jsem se setkala s metodou Josepha Pilatese. Metoda mě tak nadchla, že jsem se rozhodla navštěvovat lekce a poté si udělat lektorský kurz a své poznatky propojené s dalšími informacemi z oblasti fyzioterapie předávat dál. Pilates se věnuji téměř 7 let, kdy jsem předcvičovala ve Sudiu Fascinace, v Euforie fitness a během studia v Olomouci.

Ve své praxi se specializuji na těhotné ženy a ženy po porodu. V rámci lekcí se zaměřuji na správné provedení cviku. 

Ing. Jana Kapičková 

instruktorka Jógy

lekce: Jóga pro zdravá záda

K praktikování jógy mne přivedla moje předešlá zkušenost s moderní gymnastikou. Začínala s fyzickými a silovými styly, dokud jsem se v roce 2014 ve Francii nesetkala s integrální jógou. Integrální jóga, která si mne zcela získala, se řadí se mezi tzv. měkké styly a její nedílnou součástí je uvolnění, správné dýchání a relaxace. Zakladatel Fernando Estevez Griego je psycholog a to jej pravděpodobně přivedlo k důrazu na práci se srdeční čakrou (nachází se v oblasti hrudníku) a na práci s emocemi. Jógu praktikuji téměř každý den. Je pro mne životním stylem, relaxací i radostí (a také mne nebolí záda :)). 

Zuzana Hrochová

instruktorka Jógy
lekce: Hatha jóga 


Moje cesta k józe byla trošičku krkolomná. V dětství jsem se věnovala hlavně závodnímu plavání, ale s postupujícím věkem a vzrůstající nezvladatlenou trémou pří závodech jsem plavání oputila a zkoušela jsem najít uspokojení v dalších sportech jako aerobic, tae-bo, zumba a spoustu dalších. Po absolvování kurzu čchi-kungu, jsem si uvědomila, že vniřní prožitek během cvičení mi poskytuje uklidnění mysli a harmonii těla, jakou jsem v akčních a dynamických sportech nikdy nezažila. A od čchi-kungu už to byl jen malý kousek k józe. V průběhu posledních 5ti let jsem se józe věnovala naplno a vyzkoušela jsem celou řadu stylů. Nejvíc jsme se zamilovala do hot jogy a hatha jogy. Věřím, že principy, které nás jóga učí, lze i v dnešní hektické době, zakomponovat do našeho každodenního života.

Během lekce kladu důraz na dech a správné provedení pozice, která nám umožní získat veškeré benefity, které nám daná asána nabízí.


Ilona Paukerová

instruktorka Jógy

lekce: Jóga 


Jóga pro mne není jen cvičení těla, znamená pro mě cestu, jak se spojit sama se sebou, naučit se vnímat své potřeby a limity a jak zlepšovat a pečovat o své fyzické i duševní zdraví.

Při cvičení s klienty je pro mě nejdůležitější, aby jim cvičení prospívalo, kladu tedy důraz na správné a zdravé provádění cviků vzhledem k individuálním možnostem každého z nich. Mým cílem je, aby klienti odcházeli z mých lekcí s větší energií než s jakou přišli. Aby se naučili správně provádět jednotlivé ásany a byli schopní přenést si získané dovednosti do svých každodenních rituálů