Tým studia

Mgr. Jana Hubáčková

fyzioterapeutka

lekce: Fyziopilates, Fit v těhotenství

Od malička mě provází sport, zejména tanec, který mě nakonec přivedl ke studiu fyzioterapie, kde jsem se setkala s metodou Josepha Pilatese. Metoda mě tak nadchla, že jsem se rozhodla navštěvovat lekce a poté si udělat lektorský kurz a své poznatky propojené s dalšími informacemi z oblasti fyzioterapie předávat dál. Pilates se věnuji téměř 7 let, kdy jsem předcvičovala ve Sudiu Fascinace, v Euforie fitness a během studia v Olomouci.

Ve své praxi se specializuji na těhotné ženy a ženy po porodu. V rámci lekcí se zaměřuji na správné provedení cviku. 

Katka Kämpf Čečmanová

lektorka zdravého pohybu

lekce: Zdravá záda, Pohyb bez bolesti

Jsem certifikovaná pilateska a fitness instruktorka, ale osud a předešlé studium na zdravotnické škole a velká vášeň pro celostní přístup k tělu přispěl k tomu, abych šla cestou..zdravého a vědomého pohybu. Pohyb bez bolesti a zdravá záda... jsou spojením dechových technik, reflexologie chodidla, fasciálniho cchi, DNS a SM systému a jemné jógy. Tedy souhrnu vědomého pohybu, který slouží k pochopení a nápravě sebe sama, s pokorou, laskavostí, jemností a soucitem. Vhodné pro klienty s velkým stresem, bolestí, po úrazech a operacích pohybového aparátu. Vhodné pro nás všechny, kteří chceme ve svém životě změnu, bez zázračné pilulky, protože máme tu moc a umíme to, jen jsme to někde na své cestě zapomněli.  

Zuzana Hrochová

instruktorka Jógy

lekce: Hatha jóga 

Moje cesta k józe byla trošičku krkolomná. V dětství jsem se věnovala hlavně závodnímu plavání, ale s postupujícím věkem a vzrůstající nezvladatlenou trémou pří závodech jsem plavání oputila a zkoušela jsem najít uspokojení v dalších sportech jako aerobic, tae-bo, zumba a spoustu dalších. Po absolvování kurzu čchi-kungu, jsem si uvědomila, že vniřní prožitek během cvičení mi poskytuje uklidnění mysli a harmonii těla, jakou jsem v akčních a dynamických sportech nikdy nezažila. A od čchi-kungu už to byl jen malý kousek k józe. V průběhu posledních 5ti let jsem se józe věnovala naplno a vyzkoušela jsem celou řadu stylů. Nejvíc jsme se zamilovala do hot jogy a hatha jogy. Věřím, že principy, které nás jóga učí, lze i v dnešní hektické době, zakomponovat do našeho každodenního života.

Během lekce kladu důraz na dech a správné provedení pozice, která nám umožní získat veškeré benefity, které nám daná asána nabízí.

Hanka Vašíčková

fyzioterapeutka, instruktorka pilates

lekce: fyziopilates

Profesí jsem fyzioterapeutka a lektorka Pilates. Pilates mne provází již řadu let. Vnímám jej jako skvělý způsob, jak si osvojit a upevnit takové pohybové návyky, které budou v souladu s naším tělem, takové návyky, které podpoří náš organismus v sebe - uzdravování. Pilates je báječný doplněk fyzioterapeutické péče. Na mých lekcích se principy Pilates prolínají s fyzioterapeutickými technikami, které vycházejí z konceptů jako je DNS (dynamická neuromuskulární stabilizace od prof. Koláře) nebo Spirální dynamika. Mým profesním tématem je oblast pánevního dna a práce chodidla, klíčové oblasti našeho těla, které spolu úzce souvisí.