O holkách

Mgr. Jana Hubáčková

fyzioterapeutka

lekce: Fyziopilates, Fit v těhotenství

Od malička mě provází sport, zejména tanec, který mě nakonec přivedl ke studiu fyzioterapie, kde jsem se setkala s metodou Josepha Pilatese. Metoda mě tak nadchla, že jsem se rozhodla navštěvovat lekce a poté si udělat lektorský kurz a své poznatky propojené s dalšími informacemi z oblasti fyzioterapie předávat dál. Pilates se věnuji téměř 7 let, kdy jsem předcvičovala ve Sudiu Fascinace, v Euforie fitness a během studia v Olomouci.

Ve své praxi se specializuji na těhotné ženy a ženy po porodu. V rámci lekcí se zaměřuji na správné provedení cviku. 

Mgr. Katka Benešová

instruktorka Jógy

lekce: Jemná jóga

Chodila pevně zakořeněná, trup vzpřímený, ruce rozpažené, odhodlaný pohled do dáli, vnitřní tok dechu plynulý, srdce otevřené, mysl pružná a čirá. 

Jsem bojovník, jenž jemírumilovný, překypující energií a zároveň odhodlaný pokračovat na cestě hlubšího poznání, porozumění a lásky. 

Jóga si mě našla před 10 lety během mého dospívání. V té době jsem vnímala pozitivní účinky zejména na vlastním těle, byla jsem více zpevněná, posílená a flexibilní. Po přestěhování do Prahy se mi rozšířily obzory a začala jsem pociťovat změny zejména po psychické stránce - vyrovnanost, vyšší sebevědomí a radost. Postupně jsem pocítila potřebu dozvědět se více a přihlásila se na 200h 

instruktorský kurz (centrum Blanky Janíčkové). Zároveň jsem absolvovala kurz mindfulness (všímavá meditace), který mi napomáhá s bdělou pozorností vnímat každý pohyb, dech, pocity a myšlenky. Během lekcí se zaměřuji na vědomé vnímání těla skrze dech, příjemný prožitek a hlavně radost z pohybu.

Zuzana Hrochová

instruktorka Jógy
lekce: Hatha jóga 

Moje cesta k józe byla trošičku krkolomná. V dětství jsem se věnovala hlavně závodnímu plavání, ale s postupujícím věkem a vzrůstající nezvladatlenou trémou pří závodech jsem plavání oputila a zkoušela jsem najít uspokojení v dalších sportech jako aerobic, tae-bo, zumba a spoustu dalších. Po absolvování kurzu čchi-kungu, jsem si uvědomila, že vniřní prožitek během cvičení mi poskytuje uklidnění mysli a harmonii těla, jakou jsem v akčních a dynamických sportech nikdy nezažila. A od čchi-kungu už to byl jen malý kousek k józe. V průběhu posledních 5ti let jsem se józe věnovala naplno a vyzkoušela jsem celou řadu stylů. Nejvíc jsme se zamilovala do hot jogy a hatha jogy. Věřím, že principy, které nás jóga učí, lze i v dnešní hektické době, zakomponovat do našeho každodenního života.
Během lekce kladu důraz na dech a správné provedení pozice, která nám umožní získat veškeré benefity, které nám daná asána nabízí.