Cvičení (nejen) po porodu


Možná chcete začít hned po šestinedělí a možná si říkáte, ze těch let od porodu už pár uplynulo, tak jestli to má vůbec cenu. Má! Samo se opravdu nic nezlepší a nikdy není pozdě na změnu ...  

Co Vás čeká?

Na rovinu: bude to dřina. Bez práce nejsou koláče říká se. Bez cvičení nebude výsledek. Za 8 setkání se mnou se nestane zázrak. Ale rozhodně se Vám změní pohled na věc. Resp. na tělo a pohyb. A to je důležitá součást cíle!

Čím víc času a tedy praxe si věnujete, tím blíže cíli se dostanete. Ale proto jste asi našla moje stránky a právě čtete tenhle text. Rozhodla jste se, že chcete něco změnit. A já Vám v tom moc ráda pomůžu!

Bude to náročné?

Nebojte, zvládneme to. Cviky nejsou náročné fyzicky, spíš 'na hlavu'. Proto je budeme důkladně procvičovat, budeme se o nich bavit - co, jak a proč, funguje, případně nefunguje. Noa samozřejmě vše opakovat. A postupně přidávat víc, Seznamte se podrobněji s  konceptem kurzu.

Nemáte čas? Nemáte hlídání? Nevěříte si?

Všichni neustále bojujeme s nedostatkem času, vůle, motivace, hlídání. A přesto, nebo spíš právě proto si pojďte vyčlenit hodinku týdně pro sebe. Se mnou. S námi. Říkám tomu síla skupiny. Skupiny, která sdílí stejnou cestu i cíl. Navíc, bez osobního kontaktu často dochází k neefektivnímu cvičení. Někdy stačí i maličká úprava nastavení a vše funguje jinak (tím myslím lépe). Upřímně - odložit shlédnutí videa je mnohem snazší, než vynechat předplacenou lekci.

Zní to dobře? Uvidíte a na vlastím těle ucítíte, že to dobré bude! 

Vyberte termín a pak už nic neodkládejte a přihlaste se hned teď!

!!! NOVINKA !!!

Nemáte možnost se účastnit pravidelných lekcí, ale jste rozhodnutá na sobě pravidelně pracovat doma? Pak se přihlaste na jednorázový úvodní workshop či individuální lekci a poté pokračujte v kurzu on-line.