Vyberte si vhodnou lekci právě pro vás

Fyziopilates

 Lekce jsou vedené fyzioterapeutkami, které při lekcích vycházejí ze svých rozsáhlých znalostí z fyzio praxe. Lektorky obohacují klasické pilates cviky i dalšími variantami. Setkáte se na lekcích také s různými pomůckami, např. pěnovými válci, therabandy, různými typy míčků apod. 

Po předchozí domluvě nabízíme možnost individuální konzultace.

 

Mámy a děti

Tyto lekce jsou určené pro mámy, které nemají často hlídání pro své ratolesti, ale přesto by rády pravidelně cvičily pod dohledem instruktorky. 

Samozřejmě, že to není stejné, jako když vyrazíte na cvičení sama. Je to ale pro vás příležitost, jak si alespoň trochu připomenout, jak lépe stát, dýchat, jak aktivovat střed těla a co změnit ve svých pohybových stereotypech.

Kapacita lekce je pouze pro 4 ženy + děti. Samozřejmě lze přijít i bez dítěte, pokud vám termín vyhovuje. Jen je potřeba počítat s tím, že na lekci nějaké děti budou.

Většinou však dochází ženy s dětmi do věku 2 let.

.

Individuální lekce s instruktorkou

V ideálním případě by klient měl nejprve navštívit individuální lekci, než přijde na skupinovou. Samozřejmě i v průběhu je to možné dohnat.

Z jakého důvodu? Abychom mohli probrat konkrétní představy klienta i jaká má omezení. Také mu pomůžeme, aby lépe porozuměl pohybu a svému tělu.

Díky individuální péči bude cvičení co nejpřínosnější. 

Individuální lekce jsou vhodné 

  • pokud vám nevyhovují skupinové lekce, 
  • chcete se zaměřit na něco konkrétnějšího,
  • řešíte nějaký zdravotní problém a potřebuje cviky na míru,
  • rádi se necháváte opečovávat v čase mimo rozvrh.

Ať už se jedná o jakýkoliv z výše uvedených případů, napište nám a vymyslíme spolu termín individuálního cvičení. Ať už jednorázově nebo pravidelně. 

Individuálními lekcemi vás může provázet Olga V. Straková (termín si můžete rezervovat online zde) nebo Katka Kämpf Čečmanová (Katku je třeba kontaktovat a domluvit si termín, nemá nyní pevně stanovené časy).


Individuální lekce s fyzioterapeutkou

Individuální fyzioterapie je vhodná, pokud samotné cvičení nestačí anebo tehdy, když je potřeba kombinovat cvičení s pravidelnou péčí o fyzickou schránku.

 Nabízíme možnost zarezervovat si termín lekce online a sejít se s Janou, Veronikou, nebo Hankou přímo u nás ve studiu na Praze 4.

Na fyzioterapii můžeme navázat i s individuálními lekcemi, ktere jsou vedené instruktorkami pilates a dalších typů cvičení. Konkrétně s Olgou, Katkou či skupinovými lekcemi dle vašeho výběru. 


Navštivte také jeden z našich workshopů, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací.
Klikněte a přečtěte si více.