Skupinové lekce Pilates Clinic

O Pilates, jako o cvičení, jste už asi slyšeli. Často ho propagují modelky, herečky, prostě ženy. Víte ale, že Pilates bylo původně určeno pro muže? Joseph Hubertus Pilates, člověk, který sestavu vymyslel a sám vyučoval pod názvem Kontrologie, totiž trénoval zpočátku pány formou individuálního tréninku. Aby cvičení zpřístupnil skupinám, vznikla teprve později sestava cviků, jak je známe dnes.

Tato sestava v kombinaci s principy nejmodernějších fyzio. konceptů - např. DNS prof. Koláře, či švýcarským Spiraldynamik, to je Pilates Clinic podle Daniela Müllera (IQ Pohyb). Díky němu je cvičení vhodnější pro naše dnešní pohybové stereotypy, které se zásadně mění. Již od dětství totiž mnohem více sedíme a díky moderním technickým vymoženostem odpadá spousta pohybu, které jsme dříve měli např. díky domácím pracem, péči o zahrádku, pobíháním s dětmi, apod..

Skupina max. 15 cvičících, které se snažím vždy opečovat tak, aby cviky prováděli správně, efektivně, vedu je k zamyšlení nad prováděným pohybem, vysvětluji jak, co a proč dělat nejen v lekci, ale třeba i cestou domů, to je Pilates Clinic se mnou. Různé možnosti obtížnosti cviků, úpravy v případě zdravotních omezení a podložka na cvičení vždy samozřejmostí :) . Najdete mě na několika místech v Praze (viz. níže).

Nezapomeňte si rezervovat svoje místo!

Prosím prostudujte si nejprve podmínky rezervací a rušení lekcí, ceník, postup nákupu lekcí a kreditů.